Witaj! Jestem Marta i wspieram zdalnie przedsiębiorców jako asystentka.

Dlaczego Sheroassistant? W swojej pracy jako Executive Assistant nieraz wykonywałam zadania „na wczoraj”, ratowałam sytuacje, gdy pojawiały się nieplanowane sprawy, gasiłam przysłowiowe pożary. Miałam wrażenie, że pracuję na stanowisku „specjalistka od spraw niemożliwych”. Ale właśnie dzięki temu czułam się jak super-bohaterka (czyli shero!).

Moją przygodę jako wirtualna asystentka zaczęłam w 2015 roku. Pracowałam w korporacji budując zespół wirtualnych asystentek dla francuskiego klienta w branży finansowej.

Dobrze wiem, że nawiązanie współpracy opartej na wirtualnej asystenturze może być wyzwaniem (zarówno dla asystentki jak i przedsiębiorcy). Wiem jednak, że przedsiębiorcy szybko zapominają o starych przyzwyczajeniach czy nawet czasem początkowej nieufności – szybko przekonują się jak wygodnym i oszczędnym okazuje się wybór wirtualnej asystentki. Jako wirtualna asystentka pracowałam z klientami polskimi, francuskimi oraz angielskimi. Współpracowałam z klientami premium w branży finansowej oraz w branży nieruchomości. Moich klientów zdalnie wspierałam m.in. ułatwiając ich codzienne życie oraz pracę – zarządzając kalendarzem i skrzynką mailową, umawiając spotkania, organizując podróże służbowe, pomagając w przygotowaniu dokumentów i materiałów na spotkanie, organizując eventy oraz podejmując się wszelkich „zadań specjalnych”, które mogły być wykonane zdalnie. Nawiązywałam także kontakty z kontrahentami oraz zespołami kierowanymi przez moich klientów by współpracować z nimi przy różnych projektach.

Przez rok byłam także w podróży dookoła świata, podczas której nauczyłam się w pełni obsługiwać platformę WordPress (posiadam stronę, na której udostępniam artykuły związane z tematyką podróżniczą https://projektantkapodrozy.pl), obrabiać zdjęcia w Adobe Lightroom czy tworzyć grafiki w Canvie. Swoją podróż dokumentowałam także w social mediach, m. in. na Instagramie. Z ogromną chęcią podejmę się poprowadzenia firmowego profilu w social mediach.

Zapraszam do kontaktu!