„Mogę z pewnością powiedzieć, że Marta stała się prawą ręką w moich projektach. Wirtualna współpraca okazała się być bardziej efektywna niż poprzednie współprace z asystentkami stacjonarnymi. Nie znam bardziej terminowej, rzetelnej i zaangażowanej asystentki”

Mariusz Kozłowski – Dyrektor Real Estate


I had great pleasure working with Marta, and so did my teams. She invested the time needed to get inside my schedule, understand and really anticipate my needs – this is exactly what I required and made for an impressive partnership. I wish her well in her new venture„.

J.T. – International Audit Partner Big 4


„Miałam przyjemność współpracować z Martą przez 2 lata i w tym czasie mogłam zaobserwować Jej styl pracy w przeróżnych sytuacjach z wieloma, często bardzo wymagającymi Klientami. Marta zawsze wykazuje się pełnym profesjonalizmem, opanowaniem i zaradnością. Potrafi poradzić sobie w najbardziej nawet skomplikowanych sytuacjach – zdarzało jej się dokonywać rzeczy niemożliwych aby pomóc Klientowi i to zawsze z uśmiechem i na czas.
Niesamowicie rzetelna, pracowita, punktualna i sumienna osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej i szerokim doświadczeniu. Serdecznie polecam współpracę z Martą!”

Monika Bień – Senior Executive Assistant


„Jestem bardzo zadowolona, wszystko książkowo: dobry kontakt, szybka reakcja, ładne wykonanie e-booka. Gdybym jeszcze kiedyś potrzebowała wsparcia w tego typu tematach, to chętnie się do Ciebie odezwę!”

Natalia Ligenza – Psychodietetyczka, autorka bloga Run With Mum