wirtualna asystentka - korzyści współpracy
Wirtualna asystentka – korzyści współpracy

Wirtualna asystentka to zawód przyszłości. To nowoczesne rozwiązanie dla wsparcia dla firm podbija rynek! Zastanawiasz się czy warto zatrudnić wirtualną asystentkę? Zobacz jakie korzyści wniesie wirtualna asystentka dla Twojej firmy!

Oszczędność pieniędzy i miejsca

Zatrudnienie stacjonarnej asystentki wiąże się przede wszystkim z ponoszeniem wszystkich dodatkowych kosztów (wynagrodzenie za etat, urlopy, ubezpieczenia, stanowisko pracy w biurze). Wirtualnej asystentce płacisz za wykonanie powierzonych konkretnych zadań. Warto wspomnieć także, że współpracę z asystentką możesz wrzucić w koszty, jako że jest to współpraca B2B.

Lepsza organizacja pracy

Przede wszystkim, wirtualna asystentka to specjalistka od Twojego czasu. Spotkania mają zazwyczaj dynamiczny charakter i często lubią być przekładane. Mając asystentkę, która zajmie się logistyką spotkań, nie musisz się martwić, że ucieknie Ci któreś ze spotkań.

Wirtualna asystentka może także zarządzać przychodzącą pocztą mailową i przekazywać najważniejsze zadania do wykonania.

Bez wątpienia, mając asystentkę masz pewność, że wszelkiemu kwestie organizacyjne, logistyczne, techniczne są pod kontrolą. Dzięki temu możesz zająć się w 100 % kluczowymi kwestiami dla Twojego biznesu.

Elastyczność czasu pracy

Stacjonarna asystentka otrzymuje wypłatę za pełen etat. Zdarza się, że jej praca polega na byciu w gotowości na kolejne zadanie (wiem, bo sama byłam etatową asystentką ;-)), a nie na właściwej pracy. Nawiązując natomiast współpracę z wirtualną asystentką sam wybierasz dogodny dla Ciebie pakiet godzinowy – 10h, 20h lub 30h. W ramach wybranego pakietu asystentka wykonuje powierzone zadania i na bieżąco informuje klienta o godzinowym zużyciu pakietu.

Jeśli potrzebujesz wparcia w niestandardowych godzinach pracy lub w weekendy możesz podjąć współpracę z wirtualną asystentką, która będzie do Twojej dyspozycji w określonym przez Ciebie czasie.

Współpraca ze specjalistką w różnych dziedzinach

Jako przedsiębiorca nie musisz znać się na wszystkich technicznych nowinkach. Wirtualna asystentka z chęcią pomoże w takich kwestiach jak np. dodawanie wpisów na platformie WordPress, wysyłka newslettera, stworzenie prostych grafik w Canvie , prowadzenie profilu firmowego w social mediach i wiele innych.

Bezpiecznie dane

Wszystkie powierzone wirtualnej asystentce zadania wykonywane są poufnie. Rozpoczynając współpracę wirtualna asystentka podpisze umowę o poufności. Ponadto podpiszemy także umowę o współpracy – umowa obejmuje miesiąc i oczywiście może być przedłużona przez klienta 😉

Jak widzisz, wirtualna asystentka to same korzyści dla Ciebie i Twojej firmy. Zobacz jak mogę Ci pomóc rozwinąć Twój biznes! Oferta